Alt

اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجو

کسب و کارهای سنتی وابسته به تبلیغ در بروشور، روزنامه و تلویزیون بوده اند اما امروزه نحوه انجام تعاملات و ارتباطات تغییر یافته همانطور که شیوه تجارت شما متحول شده است. امروزه مردم (مشتریان بالقوه شما) به صورت انلاین جستجو می کنند و به دنبال پاسخی مناسب برای نیاز خود می گردند و در نهایت تصمیم می گیرند از کجا خدمات و محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

بر مبنای آمارهای ارائه شده امروزه، ۹۴٪ از مشتریان و مخاطبان قبل از خرید محصول یا دریافت خدمات به جستجو در اینترنت می پردازند. آنها عبارات و کلمات کلیدی خود را در موتورهای جستجو وارد می کنند و در مقابل لیستی از وب سایت های شرکت های ارائه کننده ان خدمات و محصولات را دریافت می کنند.
مردم تمایل دارند از وب سایت هایی که در بالای این لیست قرار دارند بازدید کنند به این علت که به نظر می رسد انها با عبارت جستجو شده توسط انها مرتبط تر باشند.

مطالعات نشان می دهد نزدیک به ۷۵٪ از تمام جستجو ها قبل از ان که کاربران به صفحات دیگر نتایج بروند به اتمام می رسد و هرگز نگاهی به صفحات دیگر نمی کنند. این نشان دهنده این است که اگر وب سایت شما در صفحه اول نتایج ظاهر نشود ۷۵٪ از مردم وب سایت شما را نخواهند دید و هرگز از وجود شما اطلاع نخواهند یافت و شاید این موضوع یکی از دلایل مهم عدم موفقیت تجارت شما باشد.

حقیقت این است که استفاده از سئو یا خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو برای رسیدن به موفقیت در فضای انلاین تنها یک انتخاب نیست بلکه یک الزام می باشد. اگر شما به طرز کار موتورهای جستجو تسلط کامل نداشته باشید بهینه سازی مناسب وب سایت می تواند فرایندی بسیار پر چالش باشد، این موضوع بسیار زمان گیر بوده و نیازمند دانشی گسترده می باشد.

ما در کاوش مهر قادر هستیم با بهرگیری از استراتژی و تکنیک های مناسب به شما کمک کنیم تا رتبه بهتری در نتایج موتورهای جستجو معروف کسب کنید و موقعیت خود را به صفحات نخست نتایج جستجو ارتقا بخشید و بدین صورت از رقبای خود پیشی بگیرید.
این موضوع می تواند برای محصولات و خدمات شما فرصت دیده شدن و توجه لازمی را که لیاقت دارد و مناسب نیازهای تجاری شما باشد فراهم کند.

ما برای مشتریانمان برنامه و استراتژی سئو موفقیت آمیزی را به اجرا در خواهیم آورد که در نهایت منجر به افزایش فروش و درآمد آنها می گردد. زمانی که به بررسی و مطالعه شرکت و تجارت شما بپردازیم با یکدیگر بر سر برنامه ای توافق خواهیم کرد که نه تنها نرخ بازگشت سرمایه شما را ارتقا بخشد بلکه منجر به کاهش هزینه های شما نیز شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید