Alt

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) چیست؟

برای یک دقیقه تصور کنید که کتابدار یک کتابخانه هستید اما نه یک کتابدار معمولی. شما کتابداری هستید برای تمام کتاب های موجود در دنیا. مردم برای یافتن کتابی که دقیقا به آن نیاز دارند به شما وابسته هستند. چطور این کار را انجام می دهید؟ شما به یک سیستم نیاز دارید. شما نیاز دارید بدانید داخل هر کتاب چه چیزی نوشته شده است و چه ارتباطی بین کتاب ها و مطالب آنها با یکدیگر وجود دارد. بنابراین لازم است سیستم شما اطلاعات بسیار زیادی را برداشت کرده و به سرعت بهترین پاسخ را سوالات کاربران ارائه دهد. این کار آسانی نیست.

موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کتابدارهای اینترنت هستند. سیستم آنها به جمع آوری اطلاعات در مورد تمام صفحات موجود در وب می پردازد بنابراین انها می توانند به مردم کمک کنند تا دقیقا آنچه را که می خواهند پیدا کنند. و هر موتور جستجو داری دستورالعمل های محرمانه خود می باشد که به ان الگوریتم گفته می شود و از انها برای تبدیل تمام اطلاعات جمع آوری شده به نتایج جستجو استفاده می کند.

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید نتیجه جستجو در اینترنت قابل اهمیت خواهد بود. زمانی که صفحات وب سایت شما رتبه بالاتری داشته باشند افراد بیشتری می توانند وب سایت شما را پیدا کنند و رمز داشتن رتبه بالاتر دارا بودن عناصر مورد نیاز موتورهای جستجو برای اعمال دستور العملل های خود می باشد. که در مجموع ان را بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو می نامیم.

سئو به شما کمک می کند تا حضور آنلاین قوی تری داشته باشید و به مشتریان و کاربران اجازه می دهد تا راحت تر وب سایت ها و خدمات مورد نیاز خود را در فضای مجازی پیدا کنند.

اقدامات سئو از یک سو در برگیرنده محتوا (متن، تصویر، فیلم، لینک، عنوان صفحات و مطالب ...) و دیگر جزئیات و عناصر موجود و گنجانده شده در کد های HTML وب سایت شما می باشد و از سوی دیگر عوامل خارجی مرتبط و منعکس کننده ان را پوشش می دهد.

ما در اجرای تکنیک های سئو متخصص هستیم و بر اصول ان اشراف کامل داریم و شما را در موقعیتی قرار خواهیم داد که مشتریان و مخاطبانتان به دنبال ان هستند و اطمینان حاصل می کنیم بر رقبایتان برتری یابید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید