Alt

روز به روز، افراد بیشتری برای پیدا کردن مطالب مورد نیاز خود و یافتن شرکتی که بتوانند به ان اعتماد کنند از موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. برای کمک به شما در جهت داشتن تجارتی موفق، ما نیاز داریم چنین افرادی را به سمت وب سایت شما هدایت کنیم. اما چگونه؟ بازاریابی محتوا یا Content Marketing می تواند راه حلی مناسب برای محقق شدن این موضوع باشد.

بازاریابی محتوا فرایندی است شامل ایجاد، انتشار و ترویج مطالب و محتوایی سفارشی به منظور رسیدن به اهداف بازاریابی یا سیاست های اساسی یک تجارت. ما در این حوزه متخصص و صاحب نظر هستیم و به شما کمک می کنیم تا این پروسه را به راحتی در کسب و کارتان اجرایی کنید.

طرز کار به این شرح خواهد بود؛ بیایید فرض را بر این بگذاریم که شما وب سایتی برای تولید کیک های سفارشی دارید. برای گرفتن سفارش بیشتر و جذب مشتریان، ما محتوای مناسب در مورد تولید کیک سفارشی برای وب سایت شما فراهم می کنیم. این محتوا می تواند شامل پست هایی جذاب در وبلاگ، طراحی گرافیکی اطلاعات (Infographic)، ویدوئویی زیبا، مقاله ای با نگارش اصولی و یا حتی استفاده از تصاویر مناسب باشد. از یک سو این محتوا بایستی منحصر به فرد، در رابطه با موضوعی مشخص و جالب توجه و مفید باشد تا قادر باشد مخاطبان را به سمت خود جذب کند. و از سوی دیگر بایستی بر مبنای الگوریتم های موتورهای جستجو بهینه سازی شود تا بتواند رتبه بالایی در لیست نتایج موتورهای جستجو بدست آورد. پس از انکه ما این محتوا و مطالب را فراهم آوریم به انتشار انها در وب سایت شما، دیگر سایت های محبوب و شبکه های اجتماعی اقدام می کنیم.

به علت اینکه محتوای صفحات وب سایت شما به طور مناسبی با تگ ها و کلمات کلیدی و ... بهینه سازی شده است و همچنین برای موضوع مشخصی به صورت منحصر به فردی نگاشته شده مردم زمانی که برای یافتن تولید کیک سفارشی به جستجو می پردازند وب سایت شما را در میان هزاران مطلب در این رابطه خواهند یافت.

بعد از اینکه ما وب سایت شما را با مطالب با کیفیت به طور منظم به روز رسانی کنیم مخاطبان شما برای بازدید از وب سایت شما باز می گردند و هر بار زمان بیشتری را به وب سایت شما اختصاص می دهند. این امر به شما کمک می کند تا برند و فعالیت تجاری شما بیشتر در میان مخاطبان تایید و به رسمیت شناخته شود. به دنبال ان مردم مطالب و محتوای وب سایت شما را با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و به این شکل بازدید کنندگان وب سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد. این جریان سبب جذب ترافیک بیشتر، افزایش محبوبیت لینک های شما و رتبه بالاتر در موتورهای جستجو خواهد شد. و در ادامه منجر به افزایش نرخ تبدیل مخاطبین به مشتریان (conversion rates) و سود آوردی و رونق کسب و کار شما می شود.

با انجام بازاریابی محتوا، وب سایت شما مخاطبان را درگیر و به خود مشغول می کند و روز به روز گروهای جدیدی از کاربران اینترنتی به مخاطبین و به دنبال ان مشتریان شما افزوده خواهند شد. بنابراین اگر شما در پی داشتن ترافیک بالاتر، ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان، تعداد بازید بیشتر از صفحات خود و بدست آوردن سود بیشتر در کسب و کارتان هستید ما در کاوش مهر می توانیم شما را در دستیابی به این اهداف یاری کنیم.