Alt

دقیقا چگونه کاوش مهر می تواند با بازاریابی آنلاین یا Online Marketing به شما کمک کند
در ابتدا ما وب سایت شما را از نظر جنبه های بازاریابی تجزیه و تحلیل می کنیم تا پاسخ سوالات زیر را بدست آوریم:

  • وب سایت شما چه تعداد بازدید کننده دارد؟
  • کاربران از طریق چه منابع و یا وسایلی به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند؟
  • هدف اصلی وب سایت شما چیست؟

این فرایند به ما اجازه می دهد تا بهینه سازی وب سایت شما را برای رسیدن به اهداف واقعی آن به کمال برسانیم.

در گام بعدی اقدامات مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو در دستور کار قرار می گیرد در همین راستا ما به دنبال کلمات کلیدی خواهیم بود که بیشترین تطابق را با کسب و کار شما داشته باشند، به آنالیز لینک های ورودی و خروجی وب سایت شما می پردازیم و از همه مهمتر راه حلی مناسب خواهیم یافت که چگونه می توان محتوای وب سایت شما رادر جهت جلب ترافیک بیشتر و کسب رتبه بالاتر در لیست نتایج بهینه سازیم.

تبلیغات کلیکی روش دیگری است که ما می توانیم برای ارتقا کسب و کار آنلاین شما از ان استفاده کنیم. این سیستم آنلاین تبلیغاتی پولی می تواند شما را در جذب هر چه بیشتر توجه مخاطبان در موتورهای جستجو حتی برای کلمات کلیدی با سطح رقابتی بالا یاری کند شما به راحتی قادر خواهید بود به ارزیابی و رهگیری مخاطبانی که از این طریق به شما متصل می شوند بپردازید. ما می توانیم این سرویس را برای شما امروز به اجرا در آوریم و در صورت تمایل و عدم دریافت نتایج دلخواه فردا ان را متوقف کنیم.

روش فوق العاده دیگری که می تواند شما را در مقابل دیدگان کاربران فضای مجازی بیش از پیش قرار دهد فعال بودن در شبکه های اجتماعی می باشد. ما برای شما کانال هایی را انتخاب خواهیم کرد که مناسب با کسب و کارتان باشد و بر حسب نوع فعالیت تجاریتان برنامه ای منحصر به فرد برایتان تدارک خواهیم دید تا به مشتریان و مخاطبان مورد انتظار خود را بدست آورید و شهرتی پایدار را برای هویت تجاریتان به ارمغان می آوریم.

و در انتها ما می توانیم شما را از دیگر تکنیک ها و کانال های بازاریابی مانند بازاریابی با ایمیل، خدمات گرافیکی، شبکه های آفلاین سنتی و... بهره مند کنیم.

بهینه سازی محلی موتورهای جستجو

اگر مشتریان اصلی کسب و کاری که به آن مشغول هستید را افراد محلی و یا مردمی که در یک موقعیت جغرافیای خاص زندگی می کنند (شهر یا کشورتان) تشکیل می دهند بهتر است شما بهینه سازی محلی موتورهای جستجو را به استراتژی بازاریابی آنلاین خود اضافه کنید. فرقی نمی کند چه شغلی داشته باشید؛ رستورانی محلی، دفتر وکالت، آموزشگاه زبان، کلینیک دندان پزشکی، فروشگاه، تعمیرگاه و یا حتی اگر محل کارتان در منزل باشد در این صورت برای شما بهترین راه جذب ترافیک بیشتر و مخاطبین مرتبط استفاده از بهینه سازی محلی موتورهای جستجو خواهد بود.

هرچه افراد بیشتری از سایت شما بازدید کنند، شما مشتریان بالقوه بیشتری خواهید داشت. اما بیایید تصور کنیم اگر شما موقعیت مکانی کسب و کارتان را در بازاریابی لحاظ نکنید چه اتفاقی می افتد. وب سایت شما موفق به جذب مخاطبانی می شود که انها تمایل به استفاده از خدمات پیشنهادی شما دارند اما انها در شهر و یا کشور دیگری زندگی می کنند! و متاسفانه شما خدمات مختص به محل و شهر خود را ارائه می دهید نتیجه عدم موفقیت شما در فروش محصولات و عرضه خدمات به مشتری و از طرفی به هدر رفتن وقت مشتریان و نارضایتی انان خواهد بود. زمانی که تجارت شما وابسته به موقعیت فیزیکی ثابتی باشد بدیهی است که شما انتظار داشتن مشتریانی را دارید که بتوانند به آنجا بیایند و این به معنی الزام شما در داشتن تبلیغات محلی می باشد.

استراتژی بازاریابی شما بایستی منعکس کننده خدماتی باشد که قابلیت ارائه ان را دارید و تحقق ان نیازمند جذب مشتریان واقعی و درست می باشد. با استفاده از تخصص و تجربه ما در ارائه خدمات سئو محلی، شما قادر خواهید بود تجارت خود را به مراحل و درجات رفیع تری برسانید بنابراین برای رسیدن به استفاده حداکثری از ظرفیت ممکن نیاز است این مجموع اقدامات را در استراتژی بازاریابی اینترنتی خود به سرعت لحاظ کنید.

چگونه خدمات سئو محلی شرکت کاوش مهر می تواند به تجارت شما کمک کند؟
تیم سئو ما مستقیما اقدام به ثبت و قرار دادن اصولی اطلاعات کسب و کار شما در سامانه های برتر ارائه دهنده داده و اطلاعات همچون موتورهای جستجو (Google, Yahoo, Bing) ، فهرست ها و منابع و یا موتورهای جستجو محلی، ارائه دهندگان خدمات GPS، سرویس های اطلاعاتی گوگل Google Map, Google Place و … می کنند.

چگونه بهینه سازی محلی موتورهای جستجو صورت می پذیرد؟
ابتدا ما حساب های کاربری تجاری شما را ایجاد می کنیم و در ادامه نام، آدرس و شماره تلفن شما را که اصطلاحا NAP نامیده می شود را وارد می نماییم. سپس پروفایل مقدماتی شما را می سازیم که نه تنها شامل اطلاعات اساسی درباره تجارت شما خواهد بود بلکه با فراهم آوردن توضیحاتی با جزئیات و جالب توجه برای کاربران، فرصت دیده شدن کسب و کار شما را افزایش می دهیم.

در مرحله بعدی به بهینه سازی پروفایل شما به منظور افزایش عملکرد ان می پردازیم که برخی از این اقدامات عبارت اند از: بهبود کیفیت محتوا با استفاده از کلمات کلیدی توضیحی، قرار دادن نماد تجاری شما، بکار بردن تصاویر و عناصر دیگر برای ارتقا سطح طبقه بندی اطلاعات وارده شده، ساعات کاری شما، معرفی خدمات و محصولات شما و ...

ما در کاوش مهر اقدامات سئو عمومی را با خدمات بهینه سازی محلی موتورهای جستجو در هم آمیخته ایم تا بتوانید با استفاده حداکثر از ظرفیت وب سایت خود، بازدیدکنندگان بیشتر، مشتریان بیشتر و سود بیشتری را بدست آورید. سئو محلی به شما کمک می کند بازدیدکنندگانی را جذب کنید که در همسایگی، در شهر و یا در منطقه شما هستند. شرکت و کسب و کاری که در صدر لیست نتایج موتورهای جستجو (SERP) ظاهر شود بهترین فرصت را برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان را دارا می باشد.

تبلیغات کلیکی

آیا مایلید به صورت قدرتمند تری در فضای مجازی حضور داشته باشید یا قصد دارید طیف مشخصی از کاربران را مورد هدف قرار دهید؟ اما مطمئن نیستید چگونه انها را جذب کنید یا بهترین را چه می تواند باشد. تبلیغات کلیکی (PPC or Pay Per Click) یکی از مقرون به صرفه ترین و سریع ترین روش های تبلیغات آنلاین می باشد که شما را قادر می سازد ترافیکی بسیار با کیفیتی (مخاطبین و مشتریان واقعی) را به وب سایت خود هدایت کنید. تبلیغات کلیکی مدلی از بازاریابی اینترنتی می باشد که در آن شما تنها زمانی مبلغی را جهت تبلیغات می پردازید که برای روی انها کلیک شود و در این میان تبلیغ کردن از طریق موتورهای جستجو یکی از محبوب ترین فرم های تبلیغات کلیکی می باشد. این نوع از تبلیغات به شما این فرصت را می دهد تا با قرار دادن آگهی خود در قالب لینک های حمایت شده توسط موتورهای جستجو هر زمان که فردی به جستجو برای کلمه ای کلیدی در ارتباط با حوزه فعالیت تجاری شما بپردازد، شرکت و کسب و کار شما نمایان شود.

تکنولوژی و روشی که مردم برای یافتن محصولات و خدمات مورد نیاز خود از ان استفاده می کنند دائما در حال تغییر است و از سوی دیگر شما مشغول انجام امور تجاری و مرتفع کردن مشغله های خود هستید و زمان هماهنگ شدن با انها را ندارید، اینجاست که کاوش مهر پا به عرصه گذاشته و نقش خود را ایفا می کند. در حالی که شما زمان خود را برای رشد و گسترش فعالیت تجاری خود اختصاص می دهید تیم متخصص ما با مدیریت سیستم تبلیغات کلیکی شما مخاطبین و مشتریان جدید را برای شما به ارمغان می آورد و برای حفظ سرمایه شما می کوشد.

طرز کار به این شرح خواهد بود:
ابتدا ما با کار را با انجام تحقیقات عمیق و دقیقی برای یافتن کلمات کلیدی مناسب با در نظر داشتن شغل و اهداف شما اغاز می کنیم که شامل بررسی مسیر رسیدن کاربران تا محصولات و خدمات شما (پرسش های انجام شده تا رسیدن به پاسخ)، بررسی کلمات کلیدی استفاده شده توسط برترین رقبای شما، بررسی بهترین ترکیب از این کلمات کلیدی در جهت معرفی برند شما و…

در مرحله بعدی ما اقدام به ایجاد تبلیغات هدفمند و متقاعد کننده ای می کنیم که نظر مشتریان بالقوه شما را به خود جلب کند سپس ما با شناسایی صفحات ورودی مخاطبان به وب سایت شما (Landing Page)، به بهینه سازی انها می پردازیم و زمانی که حساب کاربری شما راه اندازی شد ما به طور مداوم به بررسی و آنالیز پروفایل تان می پردازیم تا به شما کمک کنیم همواره در صدر لیست صفحات موتورهای جستجو قرار بگیرید و فرصت دیده شدن خود را برای جذب ترافیک بیشتر و فروش بالاتر افزایش دهید.

خدمات تبلیغات کلیکی در مقایسه با تکنیک های معمول سئو مزیت های قابل توجه ای را دارا می باشد. از ابتدای شروع تبلیغات شما به این روش، ترافیک ورودی به وب سایت شما دستخوش تغییر می شود و روند رو به رشد پیدا می کند. اگر زمان برای شما فاکتور مهمی است و شما نیازمند بدست اوردن نتایج سریعی هستید بنابراین تبلیغات کلیکی بهترین راه حل برای شما خواهد بود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بسیار خوب، شما یک وب سایت زیبا به همراه مطالب بسیار مفید و با کیفیتی که در آن استفاده کرده اید را در اختیار دارید اما این وسط یک مشکل بسیار بزرگ وجود دارد و ان هم این است که شما ترافیک قابل توجه ای را جذب نکرده اید!

شما قصد دارید برای بازاریابی اینترنتی وب سایت خود سرمایه گذاری کنید اما مطمئن نیست که از کجا باید شروع کنید. آیا می دانید که موتورهای جستجو از سیگنال های شبکه های اجتماعی به عنوان اصلی ترین فاکتور در تعیین رتبه وب سایت ها استفاده می کنند؟ درست است بدست آوردن Tweets در تویتر، Likes در فیسبوک، Plus در گوگل پلاس و دیگر سیگنال های شبکه های اجتماعی امروزه نقش بسیار قابل توجهی در رتبه بندی موتورهای جستجو دارند.

کاوش مهر کلکسیون کاملی از خدمات بهینه سازی شبکه های اجتماعی را به منظور افزایش موثر ترافیک وب سایت شما، گسترش اگاهی عموم از هویت تجاری شما و در مجموع فراهم آوردن بهترین فرصت برای دیده شدن را در اختیارتان می گذارد. با اعمال این روش می توانید تجارت آنلاین خود را در معرض دید هزاران نفر در شبکه های اجتماعی قرار دهید در کنار آن لینک های با کیفیت از گروه های تجاری معتبر، وبلاگ های مرتبط، وب سایت های شناخته شده و فهرست ها و … بدست آورید.

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی یا Social Media Marketing مزایای بسیار زیادی می تواند برای شما داشته باشد. بعضی از این مزایا محسوس و قابل لمس می باشند(تعداد لایک ها، مخاطبین و تعقیب کنندگان کسب و کار شما) و بعضی نیز در ظاهر نامحسوس (ارتقا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان، شناسانده شدن هویت و برند تجاری شما و توسعه ارتباطی پایدار با مخاطبان).

ممکن است شما نتوانید از تمام قابلیت های شبکه های اجتماعی بهره مند شوید اما شما نمی توانید اهمیت استفاده از انها را انکار کنید و بایستی انها در مجموع در برنامه بازاریابی خود بگنجانید. شبکه های اجتماعی هستند تا حضور شما ماندنی شود و این بستگی به شما دارد که شرکتتان بتواند از وجود انها بیشترین سود را بدست آورد.

سئو شاخه ای از بازاریابی آنلاین می باشد که از گذشته تاکنون جایگاه ثابتی در برنامه استراتژیک بازاریابی بسیاری از شرکت ها برای خود پیدا کرده است. با وجود میلیون ها جستجویی که روزانه توسط کاربران صورت می پذیرد، شرکتی که در موتورهای جستجو پیدا نشود در حقیقت نامرئی است. سئو تنها در مورد بدست آوردن رتبه خوب نیست بلکه فرایندی است که به شما کمک می کند برند و هویت تجاری خود را در فضای مجازی بسازید.

فاکتورهای زیادی در تعیین رتبه یک سایت در لیست نتایج موتورهای جستجو تاثیرگذار هستند و در این میان سئو در جهت بهینه سازی وب سایت شما به بهترین صورت ممکن برای تحقق این هدف ایفا نقش می کند. با این وجود نباید سئو و بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی را در دو جبهه متفاوت در نظر گرفت به این معنی که همواره بایستی عناصری از سئو را در شالوده تمامی فعالیت های آنلاین خود در نظر بگیرید.

برخی از روش هایی که ما می توانیم از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای کمک به سئو و بهبود حضور آنلاین شمااستفاده کنیم عبارت اند از:

  • ایجاد پروفایل تجاری در شبکه های اجتماعی (شبکه های اجتماعی بهترین مکان برای پایه ریزی ارتباطی پویا بین شما و مشتریانتان می باشد)
  • استفاده اصولی از کلمات کلیدی در پست ها و توییت ها (یکی از بهترین روش ها به اشتراک گذاشتن لینک های بهینه شده با کلمات کلیدی در وبلاگ، مقاله ها، ویدئو و یا دیگر عناصر تشکیل دهنده محتوا می باشد، همچنین شما می توانید با نوشتن توضیحی مختصر برای هر یک از پست های خود موقعیت دیگری برای گنجاندن کلمات کلیدی خلق کنید.)
  • هدایت ترافیک به وب سایت اصلی شما (پروفایل شما در شبکه های اجتماعی بایستی مانند درگاهی برای ورود کاربران به وب سایت شما عمل کنند برای این منظور ما با پیاده سازی تکنیک های همچون Call to Action و بهینه سازی پروفایل شما با استفاده از اصول روانشناسی (UI & UX) و سئو کاربران را مجاب به بازدید از وب سایت و وبلاگ شما می نماییم)
  • برقراری ارتباط با افراد و اعضا با قدرت نفوذ بالا در شبکه های اجتماعی ( گوگل بر این موضوع تاکید دارد که اقتدار نویسنده در شبکه های اجتماعی فاکتور مهمی در میزان تاثیر این سیگنال ها بر رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو خواهد بود. به این معنی که لینک یا محتوایی که توسط یک کاربر فعال به اشتراک گذاشته می شود به مراتب بسیار ارزشمندتر و اثرگذارتر از اشتراک همان مطلب توسط کاربران با فعالیت کم خواهد بود. ارتقا کمیتی اتفاق خوبی است اما در بیشتر مواقع و شرایط کیفیت نقش اصلی و تعیین کننده را ایفا می کند)
  • انتشار مطالب در قالب یک برنامه زمانی منظم و معقول ( بازاریابی محتوا یکی از اجزای اساسی و مهم سئو می باشد، اما فاصله زیادی بین محتوای بسیار زیاد و بسیار کم وجود دارد. ما با زیر نظر گرفتن و آنالیز مخاطبان اصلیتان شما را از انتشار مطالب در بهترین زمان و با برترین روش مطلع می سازیم تا بیشترین بازخورد و بالاترین نتیجه را کسب کنید.