Alt

بهینه سازی وب سایت یا سئو عبارت است از تکنیکهایی که در طراحی سایت شما لحاظ میگردد تا وب سایت شما به نحو شایسته و مناسبی جایگاه خود را در موتورهای جستجو بیابد و در معرض دید مخاطبان مورد نظر قرار بگیرد. در اینصورت وب سایت شما به طرز صحیحی با موتورهای جستجو گر در تعامل خواهد بود.

در کاوش مهر ، خدمات بهینه سازی سایت یا SEO توسط کارشناسان و متخصصین با تجربه و مجرب انجام می گردد . ما از طریق تحلیل رقبا , تحلیل کلمات کلیدی مورد نظر و ایجاد محتوا برای وب سایت شما بهترین نتایج را از سئو به شما ارائه می کنیم .سئو تنها به گرفتن لینک و نوشتن تگ محدود نمی باشد و داشتن دید تجاری و حرفه ای می‌تواند میزان فروش محصولات و عرضه خدمات یک شرکت را به طور شگرفی متحول سازد. کاوش مهر نیز همیشه با رعایت این استاندارد ها و از همه مهم‌ تر پیگیری آخرین الگوریتم های مهندسی وب و موتور های جستجوگر توانسته است وب سایت‌های مشتریان خود را با کلمات کلیدی مرتبط و دلخواه آنان در بالاترین رتبه های موتورهای جستجو قرار داده و باعث افزایش ترافیک هدفمند وب سایت‌های آن‌ها و افزایش فروش آنها گردد.

به این نکته توجه داشته باشید که بعد از مرحله طراحی وب سایت بر اساس اصول و استانداردهای سئو ، مرحله بهینه سازی بیرونی سایت شروع می‌شود و نباید امیدوار بود که تنها بعد از طراحی سایت و مرحله بهینه سازی درونی سایت خود به خود وب سایت شما در رتبه‌های بالا قرار گیرید. ایجاد محتوای با کیفیت ، بروز رسانی وب سایت , فعالیت وب سایت در شبکه های اجتماعی و لینک سازی طبیعی فازهای بعدی سئو وب سایت هستند که نباید از آن‌ها چشم پوشی کرد. بالا بردن رتبه در لیست نتایج جستجوی موتورهای جستجو از قبیل گوگل, یاهو و ... به معنای بالابردن کاربران مشتاق و مخاطبین اصلی محصول، خدمات و در کل وب سایت شما می باشد.

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست طراحی وب سایت شما به گونه ای باشد که رباتهای آنها به درستی سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند.

خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو

شاید مدتی است که از خدمات آنلاین استفاده می کنید اما تا به حال به نتایج مورد انتظار خود نرسیده اید یا شاید هم شما به تازگی به دنیای آنلاین وارد شده اید و نمی دانید چگونه دیگران را از حضور خود مطلع سازید. دستیابی به موفقیت در فضای آنلاین منوط به اطمینان برداشتن جذب حداکثری ترافیک هم از لحاظ کیمیتی و هم از لحاظ کیفیتی به وب سایت شماست.

به منظور رسیدن به نتایج فوق العاده در فضای مجازی شما نیازمند فردی هستید که متخصص و مسلط به حوزه بهینه سازی موتورهای جستجو باشد، کسی بداند چگون از ابزارها و تکنینک ها برای دستیابی به ترافیک بالاتر حداکثر استفاده را کند. این ابزار و تکنیک ها عبارت اند از:

 • سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO or Search Engine Optimisation) در جهت افزایش فرصت دیده شدن درنتایج جستجو
 • بازاریابی از طریق موتورهای جستجو (SEM or Search Engine Marketing) به منظور کمک برای رسیدن به مجموعه ای از اهداف بر مبنای و در ادامه سیاسیت های سئو
 • بهینه سازی شبکه های اجتماعی (SMO or Social Media Optimisation ) استفاده تخصصی از شبکه های اجتماعی با ایجاد پروفایل تجاری و بهینه سازی بر مبنای حوزه کاری و جامعه هدف
 • بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی (SMM or Social Media Marketing) کمک به شما برای ارتباط نزدیک تر با مخاطبان و مشتریانتان
 • کسب اعتبار و اشاعه برند و هویت سازمانی (Brand Marketing) و ایجاد فرصت برای تحکیم و تثبیت برند تجاری شما و کمک در جهت معرفیتان به عنوان متخصص در حوزه ی مورد فعالیت شما
 • تبلیغات کلیکی (PPC or Pay Per Click) ایجاد تبلیغات آنلاین موثر و هدفمند و همچنین اطمینان از اینکه تمامی نتایج و اثرات ان قابل بررسی بوده و تعادل میزان هزینه تبلیغات بر بازگشت سرمایه (ROI or Return On Investment) مد نظر قرار گرفته شده باشد.

بهینه سازی موتورهای جستجو بر مبنای موقعیت جغرافیایی (Local Search Engine Optimisation) ایده آل برای کسب و کارهایی که در موقعیت مکانی خاصی خدمت رسانی می کنند و مایل به جذب مشتری و مخاطبان از جامعه ان منطقه می باشند.

نرخ بازگشت سرمایه خود را با سیاست های درست افزایش دهید: ما برای شما برنامه ای اصولی و استراتژیک فراهم می آوریم به صورتی که یکپارچه و در برگیرنده تمام جنبه های ذکر شده در بالا باشد تا در نهایت برای شما رشدی منظقی و یکنواخت در جهت تجارت پایدار در فضای مجازی را به ارمغان آورد.

پروسه اجرای سئو

تیم متخصص سئو شرکت کاوش مهر به صورت پیوسته و مداوم به بررسی و آنالیز الگوریتم های موتورهای جستجو می پردازند سپس با در اختیار داشتن این دانش و همراه کردن تجربه و تخصص خود توسعه، بهینه سازی و ارتقا وب سایت و دیگر عناصر و جنبه های مرتبط با ان را اغاز می کند. هدف ما این است که به تدریج رتبه شما را ارتقا بخشیم و سپس موقعیتی پایدار را در صفحه اول نتایج جستجو برایتان ایجاد کنیم.

برخی از مواردی که شرکت کاوش مهر به عنوان خدمات سئو ارائه می دهد عبارتند از:

 1. برگزاری جلسه مشاوره مقدماتی با شما برای بررسی وب سایت و به دنبال ان تعیین و تبیین اهدافتان و همچنین اصطلاحات و کلمات کلیدی که توسط شما و مشتریان در کسب و کارتان مورد استفاده قرار می گیرد.
  • جستجوی کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل کلماتی که مردم در هنگام جستجو از انها استفاده می کنند و آنالیز روند انجام فرایند جستجو تا رسیدن به وب سایت شما
  • اجرای آنالیز رقابتی بر مبنای فعالیت رقبای تجاری شما
 2. بهینه سازی و بهبود عناصر و محتوای وب سایت و صفحات آن
  • صفحه اصلی، صفحات خدمات و محصولات، صفحات ورودی (Landing pages)
  • اصلاح و به روز رسانی مداوم وب سایت
 3. بهینه سازی و بهبود عناصر مرتبط خارج از وب سایت و آنالیز و ارتقا لینک های ورودی و خروجی
 4. راهنمایی در جهت ایجاد محتوای مناسب بر اساس استاندارهای سئو
 5. بهینه سازی، آنالیز و ترویج شبکه های اجتماعی
 6. بازاریابی آنلاین
  • ایجاد محتوا
  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 7. آنالیز تحت وب
  • ایجاد حساب کاربری و اتصال وب سایت به موتورهای جستجو (Google & Bing Analytics)
  • آنالیز وضعیت تعامل وب سایت و شبکه های اجتماعی با مخاطبان و ارائه گزارش
  • ایجاد حساب کاربری برای بهره گیری از خدمات گوگل و پیاده سازی اصول مبتنی بر الگوریتم های Google Webmaster

با به خدمت داشتن یک متخصص سئو از بهینه سازی اصولی وب سایت و حفظ وقت و سرمایه خود اطمینان حاصل کنید. ما اصول سئو را به گونه ای برای شما پیاده سازی می کنیم که با استفاده حداکثر از پتانسیل وب سایت خود تجارت آنلاین آسوده و پرسودی را تجربه کنید. پس اجازه دهید این پروسه اغاز شود، با بودن کاوش مهر در کنار شما، موفقیت در نزدیکی شماست.