Alt

وب اپلیکیشن ( web application ) یک نرم افزار است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه (مانند اینترنت یا شبکه های محلی) قابل استفاده است. وب اپلیکیشن ها اصولاً مبتنی بر محتوا نیستند و در آنها ”عملکرد” حرف اول را می زند. برای مثال سرویس Gmail یا سرویس Google Docs از معروف ترین وب اپلیکیشن های دنیا هستند.

قابلیت اصلی نرم افزار تحت وب در دسترس بودن آن میباشد . بدین معنی که شما هر جا که باشید و یا توسط هر نوع سیستمی با هر نوع پلت فرمی میتوانید از طریق مرور گرها به نرم افزار خود دسترسی داشته باشید .طراحی و برنامه نویسی سیستم های نرم افزاری تحت وب(وب اپلیکیشن) نیاز به تحلیل و برسی سیستم موجود و پیاده سازی براساس نیاز شرکت ,سازمان و یا کار مربوطه را دارد.

وب اپلیکیشن ها بر مبنای روال کاری شما بنا می شوند و شما قادر خواهید بود تا در سیستم جدید همان امور سابق را با روال موجود و به شکل بسیار ساده اما حرفه ای تر انجام دهید خلاصه اینکه وب اپلیکیشن سازمان شما را بهینه و چابک و اعمال تعییرات را آسان تر می کند.

ما در کاوش مهر از جدیدترین و برترین تکنولوژی های طراحی و توسعه برای پیاده سازی وب اپلیکیشن ها استفاده می کنیم، هدف ما موفقیت تجارت شما بر پایه بستری حرفه ای است.