Alt

راه اندازی یک تجارت آنلاین در مقایسه با همان کسب و کار به صورت سنتی هزینه های بسیار پایین تری دارد .هزینه اجاره یک مکان با هزینه اجاره یک هاست ، هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون محل با هزینه طراحی و کد نویسی نرم افزار جابجا می شود. روش سنتی انبار داری با متدهای جدید سفارش به تولید کننده بر حسب تقاضای مشتری جایگزین می گردد. همه و همه به سرشکن شدن هزینه ها و داشتن تجارتی حرفه ای می انجامد

هر پروژه منحصر به فرد است و عنوان و نام تجاری خود را داراست. ما نیاز های پروژه شما را برای شروعی استوار مشخص می نماییم بدین صورت که با تجزیه و تحلیل نیاز ها، اهداف و چشم انداز پروژه مشخص می گردد و برآورد هزینه پروژه بدست می آید. پیشنهاد ما یک لیست از خدمات و راه حل های است که می تواند بسته به نوع پروژه کاملا سفارشی شود. پس از آن ما یک تیم برای این پروژه تشکیل می دهیم : مجموعه ای از مدیران، طراحان و توسعه دهندگان.

طراحی کاملا سفارشی شعار ماست. ما راه حل های مبتنی بر نیازهای تعیین شده و بر اساس دانش و تکنولوژی روز را ارائه می نماییم، توجه به جزئیات هر پروژه اهمیت دارد به طوری که هویت تجاری شما بصورت بیاد ماندنی و حرفه ای در کلیت کار نمایش داده شود.

انتخاب ابزار مناسب برای ساخت وب سایت و کدنویسی آن در تیم توسعه لحاظ می گردد و هماهنگی کاملی بین طراحان و توسعه دهندگان کد برقرار است. ما نسخه ی آزمایشی را آپلود و لینک آن را به مشتری ارائه می نماییم . از طریق این لینک مشتری توانید وب سایت را ببیند و نظر خود را در مورد آن به ما اعلام دارد. به طور کامل تمام صفحه های وب سایت تست و قابلیت های وب سایت برای اطمینان از بهترین نتیجه بررسی می گردد و وقتی که همه چیز آماده است نوبت راه اندازی وب سایت شماست!

با توجه به اهمیت سازگاری سیستم با تمام پلت فرم ها ما علاوه بر رعایت تمام اصول طراحی وب آخرین تکنولوژی های واکنشگرایی در طراحی سایت را به کار خواهیم گرفت بگونه ای که علاوه بر سبک بودن سیستم و در نظر گرفتن محدودیت های احتمالی کاربران دستگاه های موبایل و تبلت تمام مفاهیم مرتبط با سهولت استفاده و زیبایی برای کاربران نهایی تدارک دیده شده است .