Alt

ما درکاوش مهر با به‌ کارگیری تکنولوژی های نوین و با در نظر داشتن استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب و موبایل و همچنین با اعمال روشهای صحیح و اصولی در بهینه سازی موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی، می‌کوشیم کسب‌ و‌کار مشتریانمان را به صورت قابل ملاحظه ای بهبود ببخشیم تا با حضوری قدرتمند و مستمر در فضای مجازی از رقبای خود پیشی بگیرند.

Alt

طراحی وب سایت و خدمات سئو

امروزه داشتن یک وب سایت کارآمد و حرفه ای برای هر شخص، شرکت و موسسه ای امری ضروری است. ما با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های طراحی و توسعه وب این امر را برای شما محقق می سازیم. طراحی و توسعه وب سایت های شرکتی و سازمانی، فروشگاهی، پرتال و…

Alt

طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت وب

شرکت کاوش مهر با پشتوانه چندین سال تجربه ارزشمند خود در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت وب با هدف ارائه خدمات تخصصی در ارتباط با طراحی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب با کیفیت بالا، قیمت مناسب و بهرمند از تکنولوژی نوین به ارائه خدمات آنلاین می پردازد.

Alt

طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل

ما درکاوش مهر با بهره گیری از استانداردهای روز و بررسی نیازهای کسب و کار شما بهترین نرم افزار ممکن را بر روی پلتفرم های اندروید، ویندوز فون و آی او اس برای شما فراهم می آوریم. گرافیک زیبا، سرعت مناسب بارگذاری و کاربری آسان از ویژگی های اپلیکیشن شما خواهد بود.

پشتیبانی محصولات و همکاران

Alt
Alt
Alt
Alt
گسترده و کارامد

خدمات قابل ارائه

طراحی وب سایت

شرکت کاوش مهر طراحی وب سایت را هم از جنبه گرافیکی و هم از جنبه پیاده سازي برروي سیستم مدیریت محتوا با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

طراحی پرتال و سیستم فروشگاهی

کاوش مهر براي شما سیستم مدیریت محتوایی سفارشی، قدرتمند و قابل توسعه فراهم می اورد به گونه اي که بهینه شده و متناسب با نیاز و در برگیرنده تمام روال و فرآیند تجارت شما باشد.

طراحی اپلیکیشن های تحت وب و موبایل

کاوش مهر با برخورداري از متخصصین مجرب و با استفاده از تکنولوژي روز، مطابق با آخرین استانداردهاي جهانی اقدام به ارائه خدمات و محصولات تحت وب و موبایل می نماید.

خدمات طراحی و گرافیکی

تیم طراح کاوش مهر دانش و تجربه خود را با ایده های شما در هم می آمیزد تا محصولی چشم نواز، خلاقانه و مدرن را جهت پاسخگویی به نیاز شما و مخاطبانتان فراهم سازد.

بهینه سازی موتورهای جستجو

تیم سئو کاوش مهر با رعایت استاندارد ها و به کارگیري آخرین الگوریتم هاي مهندسی وب و موتور هاي جستجوگر موقعیت شما را به صورت ماندگار و موثری در فضای مجازی بهبود می بخشند.

بهینه سازی شبکه های اجتماعی

کاوش مهر با بکارگیری تکنیک هاي گرافیکی، اصول برنامه نویسی و سئو به شما کمک می کند از شبکه های اجتماعی براي جذب هر بیشتر مخاطبین و تبدیل انها به مشتریان خود استفاده کنید.

پروسه کاری کاوش مهر

روند کار

  • تحلیل و نیازسنجی
  • طراحی گرافیکی
  • کدنویسی
  • پیاده سازی و تست
Alt
راهکارهای خلاقانه وب و موبایل

کاوش مهر

یک سایت و اپلیکیشن مدرن ، یک کسب و کار آنلاین حرفه ای همراه با یک ایده ناب گامی ست هوشمندانه و بزرگ برای موفقیت شما. شــــــرکت کاوش مهر با بیش از یک دهه تجربه فعالیت در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل و تحت وب و همچنین طراحی و بهینه سازی وب سایت در ایران و استرالیا همواره در تلاش برای فراهم اوردن حضوری قدرتمند و مستمر برای مشتریان خود در فضای مجازی می باشد.

با کاوش مهر در تماس باشید

ارتباط با ما

ایران، خراسان رضوی، مشهد،
بلوار امامت، امامت ۳۶، پلاک ۷۰

درصورت داشتن هرگونه سوال و سفارش می توانید از فرم زیر برای ارتباط با ما استفاده نمایید. شرکت کاوش مهر، به‌ صورت آنلاین، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در خدمت شما کاربران و مخاطبین گرامی می باشد.

لطفا موارد زیر در پیام خود لحاظ کنید:

موضوع پروژه - اهداف و خصوصیات پروژه شامل چه مواردی هستند؟

برنامه زمانی -در چه مدت زمانی پروژه شما به اتمام برسد؟

بودجه - این مورد به ما این امکان را می دهد تا بدانیم آیا چیزی که شما به دنبال ان هستید با این بودجه امکان پذیر است.

از اعتماد شما صمیمانه خرسندیم، تلاش ما بر این است تا هر لحظه همگام با دانش و تکنولوژی روز و همسو با خواسته های شما حرکت کنیم و تجربه ما عامل موفقیت و تمایز شما با دیگران در این بخش باشد

موقعیت ما بر روی نقشه
بستن نقشه