ما از آخرین تکنولوژی ها و برترین تکنیک های کدنویسی استفاده می کنیم. ما در کاوش مهر به کارمان عشق می ورزیم, تیم خوبی داریم, همواره به دنبال یادگیری هستیم و از برترین و نوین ترین متد ها بهره می گیریم.

شرکت کاوش مهر با فعالیت تخصصی در زمینه های طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت وب و موبایل، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست وجو و کاربران، اینترنت مارکتینگ، بهینه سازی شبکه های اجتماعی و خدمات گرافیکی همواره سعی بر ارائه بهترین و کامل ترین محصول برای مشتریان خود به منظور تحقق اهداف و برتری انها نسبت به رقابایشان می باشد و برای رسیدن به این مهم، تیمی زبده و متعهد از مدیران، مشاوران، برنامه نویسان و طراحان را در اختیار دارد که هموار بر اساس استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا همراه با تجربه فراوان خود عمل می کنند.

محصولات و همکاران

در طول سال ها، ما با توسعه همکاری خود با برترین شرکت ها به عنوان شراکای استراتژیک، سعی بر فراهم آوردن خدمات طراحی و توسعه وب و تجارت الکترونیک با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود بوده ایم. شراکا و همکاران ما توانایی ما را در ارائه خدمات برتر انفورماتیک و تحت وب قوت می بخشند. ما با بهترین طراحان، برنامه نویسان و مشاوران بازاریابی اینترنتی در دنیا برای دستیابی به موفقیت همکاری و تعامل می کنیم.

شبکه بین المللی متخصصین مجرب بومی و خارجی ما می توانند شما را در طراحی و ایجاد فروشگاه اینترنتی چشم نواز، بهبود نتایج تجارت الکترونیک، فراهم آوردن سیستم نرم افزاری مورد نیاز کسب و کارتان و موارد بسیار دیگری کمک کنند. ما با بزرگترین شرکت ها و سازمان ها کار می کنیم تا بهترین را برای شما به ارمغان بیاوریم. زمانی که شما با کاوش مهر کار میکنید شما با شرکت حرفه ای که کیفیت را در درجه اول قرار داده است در تعامل هستید.

ما تنها با بهترین ها کار می کنیم چرا که بر این اعتقاد هستیم برترین محصولات ساخته شده برترین ها هستند. به همین دلیل است که اساس خدمات و راه حل های ما برگرفته از اپلیکیشین ها و نرم افزارهای سه شرکت ذکر شده در زیر می باشد که در حوزه فعالیت خود بهترین شناخته می شوند.

Alt

همکار مایکروسافت

ما همکار رسمی شرکت مایکروسافت هستیم و قادریم کلیه خدمات و محصولات ابری این شرکت را در کنار خدمات خود، برای شما فراهم آوریم.

به عنوان شرکت طراحی و توسعه وب تصدیق شده توسط شرکت مایکروسافت، کاوش مهر اپلیکیشن های سفارشی و راه حل های برنامه نویسی و همچنین خدمات مشاوره انفورماتیک مبتنی بر تکنولوژی مایکروسافت را در اختیار شما قرار می دهد.

Alt

همکار گوگل

اعضای تیم ما دوره های پیشرفته گوگل را گذرانده اند و قادر به ارائه مشاوره و عرضه خدمات تخصصی در خصوص کلیه محصولات این شرکت می باشند. همچنین به عنوان همکار شرکت گوگل قادر هستیم کلیه محصولات این شرکت را به صورت مستقیم با هزینه پایه (بی واسطه) این شرکت در اختیار شما قرار دهیم و علاوه بر این از پشتیبانی محلی ما نیز برخوردار شوید.

Alt

همکار اُرنج آنالیتیکس

کاوش مهر همکاری خود را با شرکت Orange Analytics به منظور ارائه راه کارهای پایدار و قدرتمند حضور در فضای مجازی برقرار کرده است. شرکت Orange Analytics با بیش از یک دهه تجربه، خدمات هوشمندانه رهگیری، گردآوری و آنالیز اطلاعات به همراه ارائه اپلیکیشن های خیره کننده تحت وب و موبایل را جهت دستیابی مشتریان به اهداف تجاری خود عرضه می کند.

در اینجا تعداد دیگری از شرکت ها و سازمان های بزرگی که ما با انها، برای فراهم آوردن بهترین خدمات برای مشتریانمان، همکاری می کنیم قرار دارد:

نمونه کارها

شرکت کاوش مهر با بیش از ده سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در ایران و استرالیا با داشتن تیمی با تجربه و متخصص به ارائه خدمات طراحی وبسایت، بهینه سازی موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی، طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت وب و موبایل و همچنین ارائه خدمات گرافیکی همگام با تکنولوژی روز دنیا و استاندارهای جهانی می پردازد.

این شرکت با تمرکز بر ارتقاء مداوم جایگاه فنی خود و همکاری با شرکت ها و موسسات برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در داخل و خارج از ایران همواره در تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد می باشد و در این مسیر افتخار ارائه خدمات تخصصی انفورماتیک به شرکت های متعددی را در زمینه های متنوع صنعتی، تولیدی، تجاری و خدماتی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

ما به عنوان نماینده و شریک رسمی و قابل اعتماد شرکت Orange Analytics خدمات فناوری اطلاعات و مشاوره انفورماتیک را مبتنی بر کلیه راه حل ها و استاندارهای این شرکت ارائه می دهیم.همکاری ما با شرکت Orange Analytics به ما این امکان را می دهد تا همواره با در اختیار داشتن جدیدترین محصولات و تکنولوژی های عرضه شده توسط شرکت های مایکروسافت و گوگل به روز باشیم و با بهره گیری از این منابع خدماتی با کیفیت و حرفه ای را در اختیار مشتریان و مخاطبین خود قرار دهیم.

در زیر تنها تعداد معدودی از پروژهای اخیر انجام شده برای مشاهده قرار دارد: